Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Agora v Chrudimi
Šance pro Tebe, z.s.
Chrudim, Czech Republic
před 8 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : ChrudimPracovní náplň : kontaktní práce s dětmi a mládeží v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež v Chrudimi (poskytování činností dle zákona č.

108 / 2006 Sb.), spolupráce s návaznými službami a institucemi, vedení dokumentacePožadavky na pozici : ukončené studium VŠ či VOŠ humanitního zaměření - splňuje požadavky na odborné vzdělání dle zákona 108 / 2006 o sociálních službách - sociální pracovník, praxe v oblasti sociálních služeb se zaměřením na nízkoprahové služby vítána, samostatnost, trestní bezúhonnost , dobrý psychický a fyzický stav, dobrá znalost PCNabízíme : zázemí organizace dobře profilované v oboru, flexibilní pracovní dobu, know-how profesionální sociální služby, ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu, profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi), možnost seberealizace a dalšího vzděláváníVýhodou je : ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny BUchazeč zašle elektronicky : strukturovaný životopis, motivační dopis, souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Kontaktní osoba : Sophia Dvořáková, tel. : 734 154 528, e-mail : sophia sance.chrudim.cz Přihlášky zasílejte na mail : sophia sance.

chrudim.czPředmět zprávy : Výběrové řízení - kontaktní pracovník NZDM AgoraTermín uzávěrky 1. kola : průběžně do konce platnosti inzerátuVýběrové řízení je dvoukolové.

Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru.K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.

Vyhrazujeme si právo nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou "ochutnávkovou" stáž, případně neobsadit pracovní pozici.Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.sance.chrudim.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost