Projektant/ka elektro
Personal Náchod - PhDr. Zdeňka Honzů
Jaroměř, CZ
před 3 hodinami
source : Easy-prace.cz

Návrh systémů na úrovni slaboproudu a komunikace. Samostatná tvorby projektové a další výrobní dokumentace. Aktualizace výkresů a dokumentace.

Komunikace se zákazníky a dodavateli.Požadujeme : - VŠ v oboru elektro / zaměření slaboproud / - případně SŠ elektro + praxe v tvorbě elektro projektů min.

5 roků - práce na PC / MS Office, AutoCAD, Eplan - výhodou / - technické myšlení a ŘP sk.B - výhodou je znalost programování PLC, Siemens Simatic, Schneider - výhodou je práce s CAD systémem v elektrotechnice / EAGLE / - výhodou je oprávnění dle vyhlášky č.

50 / 78Nabízíme : - perspektivní zaměstnání - odpovídající platové ohodnocení - systém firemních benefitů - možnost profesního růstu Vzdělání : bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost