FINANČNÍ ŘEDITEL/KA
PRAGUE ALLIANCE s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 16 hodinami
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU : Ječná č.p. 2093 / 32a, Nové Město, 120 00 Praha 2 KONTAKT : STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA E-MAIL : použijte odpovědní formulář - Mgr.

Marina Saprykina NÁPLŇ PRÁCE : TVORBA FINANČNÍ STRATEGIE A JEJÍ REALIZACE S CÍLEM ZAJISTIT FINANČNÍ STABILITU A RŮST SPOLEČNOSTI ODPOVĚDNOST ZA DOSAHOVÁNÍ FINANČNÍCH CÍLŮ SPOLEČNOSTI HODNOCENÍ RIZIKOVOSTI JEDNOTLIVÝCH PROJEKTŮ KONTROLING A KOORDINACE VEŠKERÝCH FINANČNÍCH TOKŮ A REPORTOVÁNÍ ŘÍZENÍ FINANČNÍCH OPERACÍ, ANALÝZY FINANČNÍCH UKAZATELŮ VYPRACOVÁNÍ ROZPOČTŮ, PLÁNŮ, FORECASTŮ PŘÍPRAVA EKONOMICKÝCH DAT VE SPOLUPRÁCI S ÚČETNÍM ODD.

PRO INTERNÍ POUŽITÍ SPOLEČNOSTI CO POŽADUJEME : VŠ (EKONOMIKA, FINANCE) ZNALOST AJ A RU PODMÍNKOU (KOMUNIKACE SE ZAHRANIČNÍMI KLIENTY) SCHOPNOST PRACOVAT SAMOSTATNĚ, PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOST FLEXIBILITA VČETNĚ ČASOVÉ FLEXIBILITY REPREZENTATIVNÍ, PŘÍJEMNÉ A PROFESIONÁLNÍ VYSTUPOVÁNÍ UŽIVATELSKÁ ZNALOST PRÁCE NA PC CO NABÍZÍME : ZÁZEMÍ SILNÉ SPOLEČNOSTÍ S TRADICÍ MOTIVAČNÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ : FIXNÍ MZDA ODPOVÍDAJÍCÍ VAŠÍM ZKUŠENOSTEM A NADSTANDARTNÍ BONUSOVÉ OHODNOCENÍ MOŽNOST SEBEREALIZACE A OSOBNÍ RŮST PŘÍLEŽITOST FLEXIBILNĚ ŘÍDIT SVŮJ PRACOVNÍ ČAS ZAM VÝHODY : VZDĚLÁVACÍ KURZY A ŠKOLENÍ + ÚHRADA JÍZDNÉHO

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost