LABORANT / KA METALOGRAFICKÉ LABORATOŘE
BONATRANS GROUP a.s.
Karviná, Bohumín
před 4 dny
source : Hitprace

Máte znalosti a schopnosti provádět zkušební činnosti a práce na pracovišti akreditované Metalurgické zkušební laboratoře?

Máte znalosti v oblasti metalografie a materiálového inženýrství? Baví Vás práce v laboratoři s moderní zkušební technikou?

Pak možná hledáme právě Vás!Náplň práce : - příprava výbrusů zkušebních vzorků pro metalografické zkoušky.- hodnocení kvality, struktury a vlastností materiálů- posuzování kvality materiálů na optických mikroskopech, včetně provádění záznamů v protokolech.

Požadavky : - střední odborné vzdělání nejlépe hutního zaměření, znalost technické dokumentace v oblasti zkušebnictví výhodou,- odpovědnost, spolehlivost, samostatnost.

Pokud budete úspěšní, čeká Vás práce v mezinárodní dynamické společnosti, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost