Skladník
Alza.cz a.s.
Ostrava
před 15 hodinami

Máte zájem nastoupit do týdne a mít výplatu ke 12. na účtě?

Bez některých profesí to prostě nejde! Proto hledáme nové kolegy, kteří budou přijímat zboží na sklad a vychystávat zboží pro naše zákazníky.

Co Vás u nás čeká na pozici Skladník - Ostrava?

Měsíční mzdaSměnyMožnost nástupuBenefityFyzická náročnostMinimální věkV průměru 26.000 Kč měsíčně Krátký X Dlouhý týden Do 4 dnů od pohovoru Zaměstnanecké nákupy, stravenky a dalšíNa skladě za směnu naběháte i 20 kilometrů 18 +

Jak u nás výběrové řízení na pozici Skladník - Ostrava probíhá?

Ozvěte se Denise hned TEĎ a nastupte jako Skladník - Ostrava do týdne!

skladník, holešovice, alza, práce, prace, brigada, sport, sklad, skladování,

Na pozici Skladník - Ostrava v průběhu výběrového řízení potkáte

Alze už pracuji více jak 5 let. Za těch pár let, co pracuje v této firmě jsem si prošel několika pobočkami, až jsem se dostal do Ostravy, kde aktuálně vedu ten nejlepší tým, co jsem mohl poznat.

Tak pokud chceš patřit do mého týmu, posunout výsledky prodejny zase o kus výše a udělat pro zákazníka maximum, aby odcházel spokojený, tak jsi přesně člověk, kterého hledám.

Prodejna OstravaNovinářská 6aOstrava 70200

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost