Pracovník/ce v sociálních službách
Armáda spásy v ČR
Přerov
před 6 dny
source : Hitprace

Nástup možný IHNED. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za pracovní neschopnost, uvedená doba se může měnit.

Pracovní náplň : přímá práce s uživatelkami soc. služby azylový dům pro matky s dětmi, zajištění každodenního provozu zařízení.

Požadujeme : dobré komunikační schopnosti, trestní rejstřík bez záznamu, praxi v sociální oblasti - výhoda, kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou.

Nabízíme : stravenky; 5 týdnů dovolenéZájemci se mohou hlásit do 5. září 2020 : - zasláním písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem na e-mail : renata.

bicova armadaspasy.cz Pozn. : Do předmětu zprávy uvést "výběrové řízení PvSS"; Vybraní uchazeči / uchazečky budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost