Programátor/ka počítačových aplikací
COMET SYSTEM, s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Informace o místu : COMET SYSTEM, s.r.o.

je česká společnost zabývající se výrobou inovativních monitorovacích zařízení ke zdokumentování klimatických podmínek ve výrobních halách, skladech, chladicích řetězcích atp.

Ve spolupráci s našimi zákazníky vyvíjíme vysoce kvalitní komponenty pro měření, které jsou pak integrovány do jejich obchodních procesů.

Firma COMET SYSTEM se zabývá vývojem a výrobou měřicí techniky od roku 1991. Úkoly : Aktivní přístup při vývoji software pro produkty COMET.

Spolupráce s kolegy v týmu. Práce na plný úvazek. Termín nástupu : dle dohody, možný ihned Požadavky : - VŠ / SŠ vzdělání v oborech elektronika, kybernetika nebo informatika (lze i absolvent) -

Znalost programování v C#, Webové aplikace (ASP.NET, Javascript, HTML, CSS), MS SQL. - Praxe v oboru je vítána, ale není nezbytně nutná.

Důležitá je chuť učit se novým věcem. - Jazykové znalosti : angličtina na komunikační úrovni Nabízíme : Zajímavé platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravu, penzijní připojištění a další benefity.

Možnost se podílet na vývoji nových přístrojů založených na nejmodernějších technologiích (IoT).

Práci v moderním pracovním prostředí s příjemnými kolegy, podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje. Prvotní kontakt prosíme prostřednictvím zaslání životopisu. ov.27.8.18

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost