Referent/ka v odboru druhové ochrany a implementace mezinárodních závazků
Ministerstvo životního prostředí
Brno, Česká republika
před 5 dny

Popis pracovní pozice

Místem výkonu práce je Praha.

Činnosti na místě budou vykonávány v pracovním poměru na dobu určitou za mateřskou, řádnou a rodičovskou dovolenou nejpozději do 14. prosince 2021.

Předpokládaným dnem nástupu je 15. prosinec 2018.

Místo je zařazeno do 13. platové třídy.

NÁPLŇ ČINNOSTI :

 • Celostátní koordinace a metodické usměrňování ochrany přírody a krajiny v oblasti plnění povinností vyplývajících ze směrnice 92 / 43 / EHS o ochraně přírodních stanovišť, volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin a směrnice 2009 / 147 / ES o ochraně volně žijících ptáků.
 • Zpracování vyjádření, metodických pokynů a programů ochrany přírody a krajiny s vazbou na problematiku ochrany lokalit soustavy Natura 2000, zejména ve vztahu k procesu posuzování vlivů na lokality soustavy Natura 2000 podle 45i zákona o ochraně přírody a krajiny.
 • Zajištění agendy autorizací k provádění posouzení vlivů záměrů a koncepcí pro lokality soustavy Natura 2000 podle 45i zákona o ochraně přírody a krajiny (administrace, vedení řízení, organizace zkoušek a přezkoušení, zajištění činnosti komise).
 • Plnění pracovních povinnosti souvisejících s funkcí garanta Česko-saské spolupráce v ochraně přírody a krajiny za MŽP.
 • Koordinace výkonu státní správy, provádění kontrolní a dozorové činnosti v oblasti ochrany lokalit soustavy Natura 2000.
 • Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost