OPERÁTOR VÝROBNÍHO ÚSEKU
AC Jobs
Pelhřimov
před 8 dny

Jste vyučený v technickém oboru a právě hledáte nové zaměstnání v oblasti výroby? Jste manuálně zručný a pracovitý? Láká Vás práce pro rychle rostoucí firmu, která by Vám umožnila rozvíjet Vaše technické schopnosti?

Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Tuzemská firma ve výrobní oblasti hledá pracovníka na pozici : OPERÁTOR VÝROBNÍHO ÚSEKU (22 25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Povrchová úprava kovových součástí
  • Obsluha strojů pro zpracování kovů
  • Realizace individuálních zakázek
  • Zajištění bezchybného chodu výroby
  • Práce ve dvousměnném provoze
  • Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxi v oblasti pokovování (pouze výhodou)
  • Schopnost kooperace a spolupráce
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Co nabízíme?

  • Zázemí rostoucí české firmy
  • Finanční bonusy na konci roku
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na životní pojištění
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Požádat