CAD technik
Materialise s.r.o.
Ústí nad Labem, CZ
před 10 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Materialise s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : středoškolské vzdělání
 • lokalita : Předlická 460 / 22, Ústí nad Labem 1 (Ústí nad Labem), 40001
 • Přidáno : 10.10.2018
 • Ostatní specialisté v oblasti techniky :

  Místo výkonu práce : Předlická 460 / 22, Ústí nad Labem.

  Náplň práce : posuzování proveditelnosti výrobních projektů, spolupráce při návrhu silikonových forem (úprava dat), příprava dat pro výrobu a technická podpora výrobním oddělením, (jedná se o výrobu plastových dílů v malých sériích technologií vákuového lití).

  Požadujeme : Práce v CAD softwaru (ProE, Solidworks, Inventror, NX, CATIA), Anglický jazyk na komunikativní úrovni, výhodou ale ne podmínkou je praxe v oboru designu forem, praxe v automobilovém průmyslu nebo konstruktérství, pozice je vhodná i pro absolventy technických škol.

  Nabízíme : zázemí stabilní společnosti v ČR od roku 2004, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, jazykové kurzy a další vzdělávání hrazené firmou, benefitní program -

  500Kč / měsíc na sport, kulturu, zdraví, stravenky v hodnotě 80Kč, práci v malém kolektivu

  Kontakt : telefonicky : 474 720 005 po - pá : 8 : 00 -15 : 30 hodin paní Šrámková, e-mailem : darina.sramkova materialise.cz

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 23 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost