Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě - prac. Uničov
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Uničov, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Dr. Beneše 90, Uničov 1 (Uničov), 78391
  • Přidáno : 20.6.2018
  • Odborní pojišťovací poradci :

    Pracoviště : Dr. Beneše č.p. 90, Uničov. PO, ST od 8 : 00 - 12 : 00 hod. a od 13 : 00 -17 : 00 hod., ČT od 8 : 00 - 12 : 00 hod. a od 13 : 00 - 16 : 00 hod.

    Náplň práce : správa a péče o pojistný kmen, práce na zaběhnutém obchodním místě, klientské poradenství a sjednávání smluv.

    Nabízíme : finančně zajímavé ohodnocení, finanční podpora po dobu 12 měsíců (adaptační proces), odborná podpora (školení), technická podpora, benefity, odměny, flexibilní prac.

    doba, práce u klientů, vhodné i pro absolventy.

    Požadavky : minimálně ukončené středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost, základní znalost práce na PC, ŘP sk. B, reprezentativní slovní projev, samostatnost, nekonfliktnost, všeobecný přehled, flexibilita.

    Předchozí praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou.

    Doplňující informace : práce z počátku na dohodu o provedení práce (2 měsíce), následně dle domluvy.

    Životopis zasílejte POUZE na výše uvedený email. Vybraní uchazeči budou následně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)