Úvěrový specialista
Dobrá práce.cz
Jičín , CZ
před 1 dnem
source : Dobrá práce.cz

Datum : 9.10.2018 Značka : 366158 ID : 1367796

Pracovní nabídka

Hledáme nového kolegu do týmu, který bude parťákem pro naše klienty.

Co Vás čeká :

  • denní komunikace s klienty po telefonu či formou osobní schůzky v našich kancelářích
  • zpracovávání žádostí a hledání optimálního řešení požadavků našich klientů
  • skvělá šéfová, která pro Vás bude mentorem a oporou nejen v prvních měsících
  • flexibilní pracovní doba
  • Co od Vás očekáváme my :

  • ochotu učit se, rozvíjet se a být součástí týmu, který táhne za jeden provaz
  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • znalost práce na PC
  • čistý trestní a insolvenční rejstřík
  • ochotu pracovat jako OSVČ (není nutné mít aktuálně zřízené OSVČ)
  • řidičský průkaz skup. B
  • Co nabízíme :

  • práci v silné společnosti s 20 letou tradicí, která Vám nabídne velmi atraktivní odměňovací systém a poskytne maximální oporu již od prvního dne
  • tým školitelů, kteří se postarají o Váš rozvoj
  • jasný a přehledný systém karierního růstu zaměstnanců
  • adaptační příspěvek 5000,- Kč po dobu tří měsíců
  • Město : Jičín

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!