Technicy utrzymania maszyn
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Rychnov nad Kněžnou, Czechy, Polska
před 1 dnem
source : praca.gov.pl

Warunki pracy i płacy

Informacje o lokalizacji :

siedziba główna

Przyczyna oddelegowania :

Zakres obowiązków :

Przestrzeganie planu konserwacji maszyn,

Rodzaj umowy :

Praca tymczasowa oferowana przez agencję :

Wymiar etatu : nie dotyczy

Zmianowość :

Liczba godzin pracy w tygodniu :

37.5

Liczba godzin pracy w miesiącu :

nie dotyczy

Inne informacje (informacje o systemie i rozkładzie czasu pracy) :

Data rozpoczęcia : Wynagrodzenie brutto :

Wynagrodzenie brutto : od 30 000 CZK

Wynagrodzenie netto : System wynagradzania :

System wynagradzania :

Czasowy ze stawką miesięczną

Premie : Dodatkowe świadczenia :

Dodatkowe świadczenia :

13 pensja, dodatki za pracę w systemie zmianowym, KPI bonus, bonus za frekwencję

25 dni urlopu w roku, trzynasta pensja, zniżki na posiłki, pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania

Zawód : technik mechanik*

Typ propozycji :

Zapewnienie wyżywienia :

Zapewnienie zakwaterowania :

Zatrudnienie od zaraz :

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski :

Wykształcenie :

  • średnie zawodowe, mechaniczne
  • Znajomość języków :

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • czeski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Zawód : Staż pracy w zawodzie :

    Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

    Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

    Inne wymagania : Pozostałe wymagania

    Wykształcenie : Znajomość języków :

    Znajomość języków : Zawód :

    Zawód : Staż pracy w zawodzie :

    Inne wymagania :

  • Uprawnienia do pracy pod napięciem (vyhlaska 50) - czeski odpowiednik uprawnień SEP
  • Wymagane min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Pracodawca :

    Krótki opis działalności gospodarczej :

    Firma na czeskim rynku od 2015 roku, zajmuje się produkcją plastikowych elementów wyposażenia samochodów osobowych.

    Nr KRAZ : Adres www :

    Adres www :

    http : / / www.simoldes.com / plastics / cszech.html

    Sposób aplikowania :

    bezpośrednio do pracodawcy

    Dane kontaktowe :

    damian.koziorynski simoldes.com

    Język aplikacji : angielski

    Wymagane dokumenty :

    Sposób kontaktu / przekazania dokum. :

    elektronicznie

    Dodatkowe informacje dotyczące aplikowania :

    Damian Koziorynski, +420 770 177 722

    Przewiduje się przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych z pracodawcą na Dolnym Śląsku. O terminie i miejscu rozmów wybrane osoby zostaną powiadomione drogą telefoniczną oraz mailową.

    p href "javascript : void(0)" class "zwijana-kategoria-link" aria-label "zwiń sekcję

    Požádat
    Přidat do oblíbených
    Odebrat z oblíbenýcch