Kuchař/-ka (kromě šéfkuchařů)
PRESIDENT HOTELS s.r.o.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro PRESIDENT HOTELS s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : čeština aktivně angličtina pasivně
  • lokalita : Jilská 235 / 7, Praha 1 (Praha), 11000
  • Přidáno : 15.8.2018
  • Kuchaři (kromě šéfkuchařů) :

    DOMINICAN HOTEL (bývalý hotel Savic), luxusní hotel v centru města kousek od Staroměstského náměstí, přijme do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici Kuchař / -

    ka na hlavní pravovní poměr v systému krátký / dlouhý týden v rámci 11 hodinových směn. NÁSTUP MOŽNÝ : IHNED.

    Požadujeme :

  • vyučení v oboru
  • zkušenosti z hotelového prostředí výhodou
  • spolehlivost, ochotu učit se nové věci, flexibilitu
  • Náplň práce :

  • příprava teplých a studených pokrmů
  • plánování zásob
  • Nabízíme :

  • práci v příjemném, rodinném prostředí v centru Prahy
  • výborné platové podmínky
  • hotelové stravování, příspěvek na MultiSport kartu, možnost ubytování a stravování v hotelích řízených Axxos Hotels & Resorts za zvýhodněné zaměstnanecké ceny, atd.
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)