Junior Analytik Datových skladů
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 5 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Jaké zkušenosti hledáme?

  • chuť proniknout do oblasti Analýzy / Business Analýzy a datových skladů
  • povědomí o datových skladech, SAS technologii, databázích
  • dobré komunikační dovednosti pro spolupráci s businessem, dodavatelem i vývojáři
  • dobrá angličtina (komunikace s klienty)
  • zájem o oblast financí / bankovnictví
  • Benefity :

  • 25 dnů dovolené
  • 10 sick days
  • stravenky v hodnotě 100 Kč ( 55 Kč doplácí zaměstnavatel)
  • bodový benefitní systém cafeterie (Benefit+) : 18500 bodu / rok
  • zdělávání (hard skills, soft skills) a stím spojená možnost růstu
  • příjemné pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností
  • bezpečné parkování Vašeho motocyklu nebo jízdního kola v budově zdarma
  • jídelna přímo v budově
  • Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

    Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz / cs / job-search?utm source jobboard&utm medium jobposition

    Pracovní náplň

    Bavilo by tě pracovat v nově vznikajícím týmu?

    Máš nostalgický vztah ke starším systémům?

    Zajímá tě bankovní prostředí?

    Chceš mít kolegy v Čechách i v zahraničí?

    Společnost poskytující služby bankovní skupině hledá do svého týmu kolegu na pozici Junior Analytika DWH.

    Tato pozice vznikla nově a je první vlaštovkou pro nový tým.

    Jedná se o projekty v oddělení karetních aplikací. Plat : 40000 - 70000 CZK / m

    Město : Praha

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!