Manipulant, řidič vysokozdvižného vozíku
Hollandia
Toužim, Česká Republika
před 18 dny

Do Krásného Údolí hledáme kolegu na pozici řidiče pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Máte-li výuční list a spolehlivost a zodpovědnost Vám nejsou cizí, hledáme právě Vás! Nabízíme :

  • Získáte dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • K tomu se můžete těšit na spoustu benefitů : příspěvek na dopravu, stravenky, benefitní karty, výhodné mobilní tarify, kulturní a společenské akce
  • Nastoupit můžete ihned
  • Náplň práce :

  • Budete řídit vysokozdvižný vozík
  • Čeká Vás manipulace s materiálem, přivážení materiálů a odvážení výrobků
  • Dále budete zakládat hotové výrobky do regálů
  • Vaším úkolem bude také obsluha čtečky čárových kódů, ruční skládání výrobků na paletu a fixování palet folií
  • Požadujeme :
  • Výuční list
  • Potřebujeme, abyste byli pracovití a zodpovědní. Aby Vám nechyběl smysl pro pořádek a přesnost. A také, abyste pracovali flexibilně, samostatně a byl na Vás spoleh.
  • Řidičského oprávnění na vysokozdvižný vozík získáte u nás
  • Místo výkonu práce : Krásné Údolí 151, 364 01 Toužim