HR RESEARCHER PRAHA
AC Jobs
Praha hl. Město
před 11 hodinami

Chcete proniknout do oblasti lidských zdrojů a profesně se nadále rozvíjet? Rádi pracujete s lidmi a nebojíte se komunikovat?

Jste zaměření na výsledek a zvládnete běžnou komunikaci v anglickém nebo německém jazyce? Pakl hledáme právě Vás! Společnost zabývající se náborem pracovníků zejména do oblasti výroby hledá do týmu kolegu / kolegyni na pozici : HR RESEARCHER PRAHA (26-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • dohled nad procesem náboru
  • preselekce kandidátů
  • telefonický screening s uchazeči
  • úzká spolupráce s konzultanty
  • komunikace se zástupci vybraných společností
  • práce v interní databázi
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • uživatelskou znalost MS Office
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost
  • praxe vítána, není podmínkou
  • Co nabízíme?

  • dovolenou navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • team buildingové akce
  • práce v malém týmu lidí
  • spolupráce s odborníky
  • místo výkonu práce : centrum Prahy
  • termín nástupu : IHNED
  • pozice vhodná pro ABSOLVENTY
  • Požádat