Elektromechanik až 35.000 Kč
Dobrá práce.cz
Rychnov nad Kněžnou , CZ
před 7 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Hledáme člověka, který se nebojí pracovat v odlišném kulturním prostředí mezinárodní výrobní společnosti. Z důvodu rozšíření se hledá nový parťák na pozici Elektromechanika.

Místo výkonu práce : Lipovka (Rychnov nad Kněžnou)

Máte platnou vyhlášku č. 50 6?

Chcete pracovat v novém moderním prostředí?

Nevadí Vám práce v 3 směnném provozu?

Výborně!! Hledáme právě Vás!!!

  • máte SOU nebo SŠ elektrotechnického směru
  • jste kutil a manuálně zručný
  • máte platnou vyhlášku č. 50 / 78 Sb.
  • nebojíte se pracovat v 3směnném provozu
  • Nabídka

  • lukrativní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • širokou škálu firemních benefitů 13. a 14. plat, možný příspěvek na dopravu, závodní stravování
  • zázemí moderního výrobního závodu
  • Pracovní náplň

  • na starosti budete mít údržba, opravy a dohled nad provozem elektro zařízení a strojů ve výrobě
  • potýkat se budete s odstraněním nejrůznějších elektrozávad
  • vše budete pečlivě zaznamenávat
  • budete komunikovat napříč s různými odděleními ve společnosti Město : Rychnov nad Kněžnou
  • Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!