Kontrolor sériové výroby
FOREZ s.r.o.
Sázava, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro FOREZ s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Sázava 1, Lanškroun (Sázava), 56301
  • Přidáno : 16.6.2018
  • Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) :

    Pracovní náplň : uvolňuje jednotlivé výrobky do výroby podle kontrolních návodek, v časových intervalech kontroluje vyrobené díly dodržování zákaznických a interních požadavků na jakost výrobků dle předepsané dokumentace.

    Požadavky : min. vyučen ve strojním / technickém oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, základní znalost měření a zásad metrologie (znalost práce s měřidly), uživatelská znalost práce s MS Office (Word, Excel).

    Další informace : práce ve 12hod. turnusových směnách, Nástupní plat 19.000 Kč + příplatky Další bonusy : odměna za plnou docházku atd.

    Po zapracování navýšení základní mzdy. Svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Lanškroun - Sázava a zpět.

    Nabízíme : Prémie za nejlepšího pracovníka směny, bonusy za plnění cílů a za 100% docházku. V nepřetržitých provozech 15 směn v měsíci (režim krátký / dlouhý týden).

    Zaměstnanecké benefity - příspěvek na závodní stravování, dotované nápojové automaty, příspěvek na penzijní připojištění, z vybraných směrů svozová doprava, pro každého zaměstnance příspěvek na cestu do práce.

    Firemní tábory, sportovní a kulturní akce.

    Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)