PROCESNÍ INŽENÝR VHODNÉ PRO ABSOLVENTY VŠ
AC Jobs
Královéhradecký kraj
před 9 dny

Chcete získat zkušenosti s vývojem nových výrobků? Ovládá anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni? Chcete se podílet na zajímavých projektech?

Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Mezinárodní výrobní firma hledá do svého kolektivu : PROCESNÍ INŽENÝR.

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace projektů ve výrobě
  • Odstranění a zlepšení procesních nedostatků
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce na konstrukci a vývoji
  • Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Pečlivost, organizační a analytické schopnosti
  • Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Lokalita : Královéhradecký kraj