Můj potenciál
Česká spořitelna, a. s.
Prostějov, CZ
před 7 dny

Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Poznejte inspirativní prostředí, kde vládne přátelská atmosféra.

Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, které vás budou bavit. Staňte se absolventy prestižního programu, který vás může vystřelit mezi budoucí hvězdy.

Přihlas se do programu, který otevírá dveře do světa poznání a kariéry

Česká spořitelna pořádá I. ročník unikátního čtyřměsíčního vzdělávacího programu MŮJ POTENCIÁL na Prostějovsku, ve kterém se dozvíš něco sobě, něco o věcech kolem tebe.

Dostane se ti zkušenosti, kterou zúročíš, nezapomeneš, využiješ a aplikuješ do svého osobního i budoucího profesního života.

O čem to bude?

Spolu s lektory, manažery, dalšími studenty a zaměstnanci České spořitelny budeš pracovat na rozvoji svého potenciálu a talentu.

Zapracuješ na svých silných stránkách, možná odhalíš ty slabší, na kterých ti pomůžeme zapracovat. Dozvíš se zajímavým způsobem něco o sobě, "vytuníš" svoje komunikační dovednosti a nahlédneš profíkům pod pokličku a do monitorů.

Také si rozšíříš své znalosti a povědomí nejen o práci v České spořitelně a nabídneme Ti zkušenost, kterou jinde nezískáš! Program je určen pro studenty středních, středních odborných škol a gymnázií.

 • Hlásit se nám můžeš do 14.10.2018
 • K čemu to bude?

  Budeš se účastnit atraktivních workshopů a kurzů. Po skončení kurzu budeš mít ve svém osobním portfoliu mnoho poznatků o sobě samém, které ti může pomoc do tvého budoucího profesního, ale i osobního života.

  Vyhodnotíš si své silné a slabé stránky, budeš s nimi umět pracovat a na těch slabších tě naučíme "zamakat". V případě úspěšného absolvování kurzu obdržíš certifikát, který bude odrážet tvé nově nabité zkušenosti.

  Co ještě získáš?

 • zkušenosti k nezaplacení
 • cenné pracovní kontakty
 • možnost praxe, brigády nebo stáže
 • zářez do životopisu, který má váhu
 • nové kamarády
 • úplně nový pohled na bankovní svět a práci v ní
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost