Koordinátor/ka (zejm. agenturních) zaměstnanců společnosti
Asistent Group s.r.o.
Holice
před 25 minutou
source : Hitprace

Místo výkonu práce především Pardubický a Královéhradecký kraj - dle místa výkonu práce zaměstnanců. - Zájemci se mohou hlásit p o u z e na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Jedná se o práci na pozici : Koordinátor / ka (zejm. agenturních) zaměstnanců společnosti (podpora a asistence budoucích i stávajících zaměstnanců - cizinců)- Požadujeme aktivní znalost ukrajinského jazyka, komunikativní znalost českého jazyka (příp.
 • slovenského jazyka) a maďarského jazyka; znalost dalšího jazyka výhodou- Dále požadujeme čistý trestní rejstřík; - Náplň práce zejména : o Koordinace zaměstnanců společnosti - cizincůo Organizační zabezpečení nástupuo Asistence u lékařských prohlídek o Koordinace zaměstnanců během pracovní doby, tlumočení během pracovní doby, osobní kontrola docházky zaměstnanců,o Asistence zaměstnancům při řešení potřebných záležitostío Komunikace s mistry ohledně plánování směno Asistence při zajišťování ubytování, dohlížení na chod ubytovny (správce ubytovny)- Další požadavky : pracovitost, spolehlivost, pečlivost- Řidičský průkaz skupiny BPrvní kontakt e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost