Manažer/ka firemní restaurace - Nexen Tire
ARAMARK, s.r.o.
Staňkovice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

ranní směny 6 : 00 14 : 30 budete řídit a koordinovat procesy ve firemní restauraci budete zodpovědný / á za kontrolu nastavených provozních procesů a za plnění standardů ve stravovacím provoze budete spolupracovat se mzdově-personálním oddělením při výběru nových zaměstnanců, zpracování docházek, apod.

každodenní práce s počítačem a administrativou vedení zaměstnanců, školení, motivacePožadujeme : zkušenosti z obdobné pozice v rámci firemního stravování, jídelny, apod.

práci s počítačem se musíte cítit jako ryba ve vodě zodpovědnost, samostatnost a hodně energie selský rozum a finanční gramotnost schopnost vést a motivovat větší tým řidičský průkaz sk.

B a jeho aktivní používáníNabízíme : jistota výplaty na účtu vždy 5. den v měsíci zázemí a stabilita mezinárodní americké společnosti nastartování kariéry a získání cenných zkušeností práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy obědy za pár korun Multisport karta (zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice) pravidelná manažerská školení, díky kterým se budete posouvat dál a dál zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmyVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost