Mistr ve výrobě
Breadway a.s.
Praha, Czech Republic
před 17 hodinami
source : Hitprace

KONT. : Osobní jednání vždy Út a St 9 : 00-11 : 30 hod., Vlastibořská 2790 / 4, Horní Počernice 193 00 Praha 9.Mistr je zodpovědný za řízení skupiny výrobních dělníků a míchačů.

Jednotlivým pracovníkům dle potřeby rozděluje práci. Zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků, dělby práce a plnění přidělených úkolů.

Je povinen dohlížet na bezpečnost a zdravotní nezávadnost práce včetně zajišťování pravidelné a řádné údržby, kontroly a revize strojů, přístrojů a nástrojů.

Dále musí zabezpečit, aby pracovníci byli odborně způsobilí. Vede a schvaluje docházku kmenových zaměstnanců a agenturních zaměstnanců.

Pracovní doba : Po, Út, St, Čt : 6 : 00 - 18 : 00, 18 : 00 - 6 : 00. Nástupní plat 32000 Kč. Požadujeme : flexibilita, pečlivost, komplexní myšlení, schopnost vedení týmu, spolehlivost, estetické cítění, schopnost zvládat zátěžové situace.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost