KOMUNITNÍ PRACOVNÍK/-ICE
Oblastní charita Most
Litvínov
před 5 hodinami
source : Hitprace

KOMUNITNÍ PRACOVNÍK / -ICE- Pracuje v přirozeném prostředí romské lokality / komunity s cílem podpořit rozvoj obyvatel konkrétní lokality / komunity.

Rozvojem se rozumí podpora jejich aktivity směrem k zabezpečení jejich potřeb týkajících se volného času, kvality bydlení, participace na společenských akcích apod.

 • Je odpovědný za odborné vedení podřízených pracovníků projektu, odbornou podporu zavádění veškerých projektových procesů do praxe, za kvalitní pomoc a podporu osobám cílové skupiny projektu.
 • KONKRÉTNĚ : - Mapuje prostředí komunity / členů lokality.- Komunikuje s obyvateli komunity / lokality v jejich přirozeném prostředí- Pomáhá a podporuje osoby CS při realizaci komunitních, preventivních, volnočasových aktivit.

 • Spolupracuje s jádrovou skupinou při realizaci aktivit za účelem aktivizace obyvatel lokality / členů komunity.- Komunikuje s institucemi, organizacemi, veřejnou správou v zájmu lokality, se členy komunity.
 • Podporuje obyvatele komunity / lokality při komunikaci s institucemi, organizacemi, veřejnou správou.- Zprostředkovává poradenství či kontakt na jiné sociální, zdravotní a návazné služby za účelem pomoci a podpory jednotlivců či skupin.
 • Vede základní dokumentaci projektu.- Podporuje vzdělávání a zdravý vývoj dětí.Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolenéHLÁSIT SE : Bartková Kateřina Mgr.
 • e-mail : bartkovak charitamost.cz - zaslat životopis, (k projednání doporučenky si lze domluvit osobní schůzku mailem + zároveň zaslat životopis)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost