*MANAŽEŘI VÝROBY
DGPack s.r.o.
Kralice na Hané, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

CZ-ISCO 13212. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail použijte odpovědní formulářNáplň práce : - Řízení výroby flexibilních obalů v nepřetržitém režimu.

 • Zajištění plynulého chodu výroby dle výrobního plánu v požadované kvalitě.- Monitorování a analýza výsledků činnosti, preventivní opatření k zajištění co nejvyšší efektivity výroby.
 • Požadujeme : - Praktické zkušenosti s řízení výroby flexibilních obalů min. 5 let (flexotisk, hlubotisk, laminace)- VŠ vzdělání technického směru (chemie, technologie) výhodou- Znalost - ruského nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni- Dobré organizační schopnosti, schopnost vést tým a řešit konflikty- Schopnost stanovit cíle;
 • samostatnost, odpovědnost, proaktivní přístup a logické myšleníNabízíme : 25 dní dovolené, dotované stravování, flexipassy.

  Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení. Místo výkonu práce : Průmyslová zóna B, Háj č.p. 390, Kralice na Hané.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost