Recepční Vyškov
Sen Sawan s.r.o.
Vyškov
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

Do studia s thajskými masážemi Sen Sawan ve Vyškově hledáme spolehlivou / vého recepční. Jedná se o dlouhodobou brigádu DPP případně i práci na HPP (napište prosím do předmětu zda DPP či HPP).

Pokud jste samostatná / ný, chcete rozvíjet své manažerské a komunikační schopnosti (time management, komunikace, asertivita atd.

pracovat ve stabilní společnosti a podílet se na jejím růstu, chcete získat nové zkušenosti, pak čekáme právě na Vás! Náplní práce je zodpovědnost za chod recepce zahrnující : Správu rezervací, Komunikaci s klienty, Administrativní činnost, Práci s pokladnou, Vyřizování telefonických hovorů, emailů a pošty, Neustálé udržování čistoty.

Co od vás očekáváme

případě zájmu od Vás očekáváme : Znalost Aj - min. středně pokročilý, Dobré komunikační schopnosti, zdvořilost, příjemné vystupování, Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, Time management, Základní znalost Microsoft Office, PC, Aktivní přístup k práci, Selský rozum a týmový duch, Ochotu učit se novým věcem, Kvalitně odváděnou práci.

Co vám nabízíme

Za to všechno od nás dostanete : Perspektivní zaměstnání, Možnost volby směn, Odpovídající mzdové ohodnocení a firemní benefity.

případě kvalitně odváděné práce pravidelný nárůst mzdy, Práci v příjemném prostředí, přátelském kolektivu, Možnost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti.

Práce neprobíhá v nočních hodinách.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost