Sociální pracovník/pracovnice
Cesta do světa, pobočný spolek Slunečnice, z.s.
Děčín
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hudečkova 1, Děčín 1, 405 01PRACOVNÍ NÁPLŇ : - Zavádění přístupů zaměřených na individuální zájem uživatele, sociální diagnostika uživatele-Tvorba preventivních, podpůrných a intervenčních programů zacílených na získání sociálních dovedností uživatele - Komunikace s rodinnými příslušníky, opatrovníky- Analytická a koncepční práce s rodinou uživatele - Spolupráce s dalšími institucemi - vytváření podpůrné platformy pro naši cílovou skupinu- Kontrola pracovníků s nižší kvalifikací při přímé práci s uživatelemPOŽADUJEME : - Vysokoškolské vzdělání v Bc.

či Mgr. studijním programu Sociální práce dle zákona 108 / 2006 Sb., paragraf 110, odst.4- Osobní zralost, zodpovědnost, pečlivost, komunikační dovednosti, spolupráce v týmu- Motivace pro práci s uživateli a rodinnými příslušníky- Počítačová gramotnost- ŘP sk.

BNABÍZÍME : - Práci v příjemném kolektivu a prostředí, pružná pracovní doba, vánoční volno navíc, pravidelné supervize, podpora sebevzdělávání, možnost využití individuální supervize a poradenství- Nástupní hrubá mzda : 21.

700,- Kč- Pracovní úvazek : plný úvazek, hlavní pracovní poměr- Pracovní doba : pondělí - pátek 8 : 00 - 16 : 00 h.Kontaktní osoba : Bc.

Markéta Předotová, tel. : 724 140 440, e-mail : cds slundecin.orgOsobní schůzka možná na adrese Hudečkova 1, Děčín 1

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost