Strojírenský dělník v lisovně - obsluha CNC ohraňovacího lisu
PANAV, a.s.
Senice na Hané, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní doba : 6 : 00 - 14 : 00 hod., 14 : 00 - 22 : 00 hod.Kontakt je možný osobně na adrese PANAV, a. s. Nádražní 212, Senice na Hané v pracovní dny v době 7 : 00 - 13 : 00 hod.

telefonicky (v pracovní dny v době 7 : 00 - 14 : 00 hod.) nebo emailem.NÁPLŇ PRÁCE : - obsluha CNC ohraňovacího lisu POŽADUJEME : - vyučení ve strojírenském oboru výhodou- znalost čtení technické výkresové dokumentace- praxe na ohraňovacím lisu nebo CNC ohraňovacím lisu výhodouZam.

výhody : - 5 týdnů dovolené- zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele- po půl roce v pracovním poměru příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost