Pracujte na svých projektech hledáme ANALYTIKA KVALITY
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Ústí nad Labem, CZ
před 5 hodinami
source : Easy-prace.cz

Dynamicky se rozvíjející společnost v Ústeckém kraji hledá novou posilu do interní laboratoře. Pokud máte rádi nové výzvy chcete být součástí skvělého týmu a zároveň získat možnost pracovat i na svých projektech pak je tato příležitost vhodná právě pro VÁS! #failure #analyst #analytik #quality #IATF16949 Jaká práce na Vás čeká?

práce v laboratoři s moderní technikou plánování a vykonávání vývojových periodických a neplánovaných interních zkoušek komplexní analýza vrácených výrobků od zákazníků a zápis dat do systémů komplexní analýza interních výrobků rozměrové a materiálové vyhodnocování výsledků zkoušek vystavování zkušebních protokolů tvorba potřebné dokumentace Co od nové / ho kolegy / ně požadujeme?

základní orientace v IATF16949 čtení výkresové dokumentace orientace v technické dokumentaci smysl pro preciznost přesnost a důslednost manuální zručnost VHODNÉ I PRO ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY kteří mají : středoškolské vzdělání technického typu (elektro strojírenství apod.

lze nahradit odpovídající praxí na pozici technika kontroly / laboratoře přehled o výrobních a testovacích technologiích zájem o elektroniku a měřicí zařízení aktivní komunikaci kreativní myšlení a pozitivní přístup ke změnám proaktivní přístup zájem a ochotu se dále se vzdělávat a rozvíjet Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost