Servisní technik až 48.000 Kč/m,auto a další benefity #yHM0F
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Praha
před 12 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Hledáme zvídavého a nápaditého uchazeče se zájmem o elektromechaniku pro významnou mezinárodní společnost na pozici servisního technika elektrických a mechanických zařízení.

Zaměstnavatelem je jedna z nejsilnějších firem ve svém oboru, v nabídce je celá řada benefitů. Jedná se o zajímavou a velmi rozmanitou práci.

Je třeba také zmínit, že práce je samostatná a v mnoha ohledech svobodná (nestojí vám pořád někdo za zády, jak tomu je v mnoha jiných zaměstnáních).

Náplň práce :

  • servisní činnost ve svěřeném regionu v jasně určené části Prahy, bez nutnosti přenocování, každý den se tedy vracíte domů (část Prahy, kterou budete servisovat, zůstane vaše po celou dobu a je i pravděpodobné, že bude blízko vašeho bydliště)
  • identifikace, diagnostika a odstraňování poruch
  • kontrolní činnost jako prevence proti poruchám
  • vedení technické a provozní dokumentace
  • Požadujeme

  • zkušenost se servisem středně velkých a velkých elektrických a mechanických zařízení
  • vyučení v oboru elektro nebo mechanika
  • vyhlášku 50 (minimálně 6)
  • řidičský průkaz
  • zájem o další vzdělávání
  • Nabízíme

  • velmi motivační mzdu v závislosti na kvalitě práce - mzda se skládá z fixní složky, která je odvislá od zkušeností a je mezi 28 až 33 tisíci, dále osobního ohodnocení a výkonnostní složky a prémií.
  • Šikovní a pracovití mechanici si u nás vydělávají přes 50 tisíc měsíčně

  • služební automobil i pro soukromé účely
  • velmi dobré zacházení
  • velmi příjemný a přátelský kolektiv
  • propracovaný systém prémií a odměn
  • velmi dobré platové podmínky a jistotu stálého příjmu
  • odborné kurzy a vzdělávaní v oboru
  • možnost prohlubování dovedností a zkušeností
  • stravenky, příplatek za dodržování docházky, penzijní pojištní
  • 5 týdnů dovolené a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů
  • nahoru

    Vydělejte si na pivko společně.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat