OBCHODNÍ REPREZENTANT/-KA
ENIKA, spol. s r. o.
Plzeň-jih, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

případě zájmu kontaktujte paní Leonu Nezbedovou na e-mailové adrese : job enika.cz, telefonním čísle : 737 226 670 Hledáme nového kolegu, který bude řešit požadavky zákazníka a vyhledávat nové obchodní příležitosti ve svém regionu.

Jedná se o sortiment elektromechanických součástek. Pracovní týden si plánuje sám, většinu času tráví na obchodních cestách.

Samozřejmostí je zaškolení do sortimentu. Požadujeme : Vzdělání technického směru Řidičský průkaz skup.B Znalost práce na PC Obchodní a komunikační dovednosti Nabízíme : Zázemí stabilní české firmy s tradicí od roku 1990 Pracovní nástroje (telefon, automobil, notebook) Týden dovolené navíc Firemní akce Možnost dalšího vzdělávání Pohovory proběhnou ve Vašem kraji.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost