operátor expedice
Lovochemie, a.s.
Lovosice, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Lovochemie, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Terezínská 57, Lovosice 2 (Lovosice), 41002
  • Přidáno : 4.9.2018
  • Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu :

    Požadujeme :

    Výuční list (SOU), maturitní zkouška výhodou, ideálně v oboru skladování, logistika

    Dobrý zdravotní stav

    Výhodou řidič VZV, jeřábník (možnost doplnit kvalifikaci v Lovochemii)

    Řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz výhodou

    Ochota pracovat ve směnném provozu (12-ti hod. směny)

    Náplň práce :

    Obsluha technologických linek

    Manipulace s baleným zbožím

    Kontrolní činnost

    Úklidové práce v rámci technologie

    ZAMĚSTANCŮM POSKYTUJEME :

    Finanční hodnocení a benefityOstatní benefity

    Motivující finanční ohodnocení5 týdnů dovolené

    13. mzdaBezúročné půjčky pro zaměstnance

    Odměny akcionářeProgram Sport - volné vstupy do sport. zařízení

    Stabilizační příspěvekFiremní akce pro zaměstnance

    Příspěvek na dojížděníSlevové prodejní akce

    Příspěvek na penzijní / životní pojištěníProdej občerstvení v chemickém areálu

    Příspěvky na stravováníZázemí skupiny Agrofert

    Příspěvek na zotavenouPomoc zaměstnancům v nouzi

    Příspěvek do firemní cafeterieZvýhodněné tarify mobilního volání

    Další informace naleznete na www.lovochemie.cz. Své životopisy zasílejte na libuse.tomanova lovochemie.cz, tel. 702007942, 416 562 220

    Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č.

    101 / 2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů.

    Telefonický kontakt denně od 8.00-14.00 hod.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)