Směnárenský pokladník - směnárenská pokladní
SUNNY ON-LINE, s.r.o.
Trutnov
před 3 dny
source : Hitprace

SMĚNÁRENSKÝ POKLADNÍKSMĚNÁRENSKÁ - Ý POKLADNÍ- SŠ vzdělání s maturitou, komunikační dovednosti a příjemné vystupování před lidmi, dobrou znalost místního prostředí, všeobecný přehled, logické myšlení, velmi dobrá schopnost počítat, pečlivost, finanční a trestní bezúhonnost, znalost práce s PC ( excel ), praxe s finanční hotovostí výhodou, jazykové znalosti AJ nebo NJ, chuť pracovat na dobrém jménu společnosti.

Popis pozice : - zajišťovat hotovostní směnu peněz, výborný zákaznický servis a přehled ve směnárenské oblasti - zvládat profesionální komunikaci s klientem a jeho obsluhu- být maximálně pečlivý a zodpovědný při práci s hotovostí- spolupracovat s ostatními kolegy na pobočkách- precizní znalost prodeje doplňkových produktůZajišťujeme na vlastní náklady : - odborné školení ČNB- vlastní vstupní zaškolení a systém vzděláváníNabízíme : zázemí stabilní firmy (na trhu od r.

2002, 8 provozoven), obratové bonusy, výkonnostní bonusy, příplatky za práci o víkendech, odborné příplatky, stravné, vstupní příspěvek na ošacení.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost