Automechanik - Tuchoměřice
CZ PEOPLE s.r.o.
Praha
před 18 hodinami
source : Hitprace

Informace

Hledáme kolegu do nového rychle rostoucího AUTOSALONU v Praze v Tuchoměřicích, který je fanda do aut a má rád vůni motorového oleje a benzínu.

Vaše náplň práce bude :

běžné údržby, garanční prohlídky, opravy

38 heverů obsluhují servisní týmy rozdělené na party dle směny ( ranní a odpolední ) každý má vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie oprav a pokud jste na začátku kariéry a převodovky je pro vás ještě složitá věc, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje servisní práce

Co od vás očekáváme

vzdělání v oboru je nutnost a řidičský průkaz taktéž

dotahujete věci do konce a máte pozitivní přístup k práci : )

čistý výpis z rejstříku trestu

Co vám nabízíme

slevy a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží

vlastní nářadí od prvního dne

rekvalifikace a certifikace - budete se vzdělávat na značce, kde působíte, protože auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace také

dlouhodobá perspektiva

fixní + variabilní mzda + měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu

můžete navštěvovat kurz angličtiny v pracovní době

nástup dle dohody, možný i ihned

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.