Elektrikář, 25 dní dov.+ 5 dní sickdays, benefity
Source & Academy
Brno, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme samostatného elektrikáře na elektroinstalace. Nevadí, že nemáte v tomto oboru moc zkušeností. Vše naučíme a budete řádně zaškolen.

Nejde o elektromontáže. Práce se vykonává především v Brně a blízkém okolí. - elektromontážní a elektroinstalační práce - tahání kabelů, trasování - zapojování vypínačů, zásuvek, rozváděčů atp.

 • montáž svítidel a další - pracovní doba 8 hodinPožadujeme : Vyhláška 50 6 (v případě nižšího paragrafu rozšíříme), nebo můžeme nabídnout pozici pomocného elektrikáře.
 • vzdělání v oboru elektro - znalost výkresové dokumentace (elektro a stavební) výhodou - znalost principů EZS, EPS, STA, SK atd.
 • výhodou - znalost montáže hromosvodů výhodouNabízíme : - práce je na HPP - nástup 36 000,- v případě seniorních zkušeností 40 000,- - motivující pracovní ohodnocení - 25 dní dovolené - 5 dní sickdays Odpovězte přes odpovědní formulářVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost