Strojní inženýři
VÚPS - Certifikační společnost, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 22 hodinami
source : Hitprace

Obor vzdělání : stavební, strojní, chemicko-technologický. Požadavky na praxi - 3 a více let. Řidičské oprávnění sk. B vítáno.

Znalost jazyků (Aj minimálně pasivně, pochopení technických textů). Popis pracovní činnosti : kontrola, posuzování a hodnocení stavebních výrobků a výrobků pro technická zařízení budov (klimatizace, ventilátory, výrobky pro kanalizaci a vodovody), kontrola kvality a řízení výroby ve výrobních závodech, certifikace stavebních výrobků a / nebo hodnocení jakosti svařování dle ISO 3834 a / nebo, posuzování systémů managementu a certifikace dle ISO 9001, 14001, 18001, 27001, 5001.

Dovednosti : práce na PC, MS Office, internet. týden dovolené navíc, stravenky, podnikové stravování, zvyšování kvalifikace, pružná pracovní doba, odměny.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost