Stavbyvedoucí
KVAZAR akciová společnost
Ostrava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem : svatava.trvajova kvazar.cz, telefonicky 8-14 hod. 605 234 828Náplň práce : řízení svěřeného projektudohled na dodržování harmonogramu a rozpočtu stavbyvedení stavebního deníku + odpovídající legislativazodpovědnost za dodržování předpisů BOZP a POorganizace týmu pracovníkůPožadavky : minimálně SŠ vzdělání v oboru stavebnictvípraxi na pozici stavbyvedoucího znalost MS Officekomunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost řešit případné neshodyřidičský průkaz sk.

B, aktivní řidičschopnost řídit pracovní týmBenefity : zázemí stabilní společnosti, roční bonusy, stravenky, služební mobil (notebook), služební automobil, platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování), účast na firemních neformálních akcích, možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost