Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech
Atlas Copco s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu : Praha Kontakt : Honzáková Jitka, e-mail : použijte odpovědní formulář Znalost AJ slovem i písmem - aktivní znalost Hledáme osobu s úspěšným zázemím v oblasti marketingu a prodeje.

Musíte mít schopnost rozvíjet strategii pro zákaznické centrum na základě dané mise, následovat a provádět nápravná opatření v případě potřeby.

Musíte být schopni vyzvat tým a vést ho k vyšším úspěchům. Budete mít odpovědnost za řešení týkající se přeshraničních projektů s nadnárodními klíčovými zákazníky.

Mezi další klíčové atributy patří : Spolupráce : jste interaktivní, osvědčený vůdce se schopností vytvářet nadšení a schopný postoj v týmu.

Vycházíte z rozvíjení sítě díky budování silných vztahů. Aktivně kontaktujete lidi, abyste se poučili z jejich jedinečných a rozmanitých schopností a perspektiv a sdíleli si vlastní znalosti a zkušenosti.

Otevřenost : Jste flexibilní a globální. Vášnivý učení a poznávání nových věcí, rychle se přizpůsobujete novým situacím a příležitostem.

Zajímají vás různé kultury a jste nadšeny z hledání nových způsobů, perspektiv a myšlenek. Vynalézavý : Jste proaktivní a silně řízený, s využitím zdrojů, které máte k dispozici.

Aktivně děláte věci a přijímáte moderní technologie a příležitosti, které nabízíte. Následující povinnosti : Plné ziskové a ztrátové povinnosti pro každou divizi ve vašem zákaznickém centru Odpovědnost za rozvahu s důrazem na optimalizaci pracovního kapitálu Rozvoj strategie založené na více značkách v rámci zákaznického centra pro východní Evropu Plánování a implementace správné strategii rozvoje podnikání s novými nabytými společnostmi, jako jsou (ale ne výhradně) nedávné akvizice v rámci obchodní linky IAS Budete mít v kompetenci aktivitu lidí se zaměřením na změnu myšlení a spokojenost / posílení zaměstnanců.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost