Servisní mechanik manipulační techniky
VIVA - manipulační technika s.r.o.
Lovosice, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

Nabízíme volné místo servisního technika pro servis vysokozdvižných vozíků a jiné manipulační techniky. Tato práce je vhodná jak pro mechaniky se zkušenostmi se servisem manipulační techniky, tak i pro mechaniky z příbuzných oborů jako : automechaniky, opraváře stavebních strojů, opraváře bagrů, opraváře zemědělských strojů apod.

Máme zájem pouze kvalitní mechaniky se zkušenostmi, slušným vystupováním a zájmem o práci. Déle je nutný řidičský průkaz min.

skupiny "B". Nabízíme : - plný pracovní úvazek na dobu neurčitou - motivační finanční ohodnocení - vlastní servisní vozidlo -

služební telefon - služební notebook - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování na pracovišti - čtvrtletní finační bonusy -

možnost práce na dohodu nebo smluvní spolupráci - samostatnou práci umožňující vlastní rozhodování

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost