Telefonní operátor/ka telemarketingu aktiv/pasiv – Homeoffice.
MSG Professional s.r.o.
Ostrava, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní doba na aktivní lince v rozmezí od 8 : 00- 21 : 00 po zapracování možno linka pasivní v rozmezí od 5 : 30 21 : 30.

našem týmu se staneš odborníkem na PRODEJ. Budeš pečovat jen o naše stávající zákazníky a řešit s nimi individuální nabídky našich produktů.

Přidej se do super týmu z pohodlí domova vydělej si na to, co tě baví. Podpoříme tě !!!!!!Co bude tvou náplní práce?Tvou hlavní činnosti bude telefonický kontakt s výhradně NAŠIMI zákazníky.

Budeš prodávat produkty šité zákazníkovi na míru, dle požadavků zákazníka.Zpočátku tě při rozjezdu podpoří online trenér , vedoucí i zkušenější kolegové.

Požadujeme : Nutnost mít vlastní PC s operačním systémem WINDOWS 10 + připojení k internetu.Výhodou je praxe v call centru, popřípadě práce po telefonu zaučení samozřejmostí.

Důležité jsou dobré komunikační schopnosti.Zodpovědný přístup k práci a chuť se rozvíjet.Co je předpokladem pro přijetí?Rád komunikuješ s lidmi, jsi upovídaný a pro úsměv nejdeš daleko.

Chceš si ovlivnit svou mzdu a nespokojíš se s málem.Příjemný projev a schopnost naslouchat potřebám našich klientů.Ovládáš práci s počítačem a nebojíš se myší (těch počítačových) Nabízíme : Fixní hodinový plat + neomezené provize z prodejeHodinová mzda v průměru 120 160 Kč / hod.

Peníze na účtu ihned na začátku měsíce možnost čerpání záloh.Speciální finanční odměna 500 Kč za doporučení každého nového kolegy šikovného jako jsi ty sám.

Přátelský tým a práce, do které se budeš zase těšit Vzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost