Operátor skladu
T.S.BOHEMIA a.s.
Brno, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.Jak bude vypadat pracovní den?Především se bude jednat o naskladňování zboží, výdej zboží, vyskladňování a balení zboží.

Noční nevedeme, ale na každého vyjde dvakrát za měsíc sobotní směna. Jaké vlastnosti oceníme?Nadšení pro práci v logistice, vstřícný přístup a příjemné vystupování.

Nevybíráme dle dosavadní praxe, ale především dle schopností.Samozřejmostí je čistý trestní rejstřík.Co Vám můžeme nabídnout?

Mzda až 26.000,-Kč, dle vašich výsledků. Řadu skvělých benefitů : Stravenky v hodnotě 100,-KčFinanční bonus za odpracovaný rok až 20.

000,-KčDotovaný program Cafeteria5 dní Sickdays (v případě nevyčerpání Vám náleží finanční odměna 5.000,-Kč)Motivační příspěvek za získání nového kolegy 20.

000,-KčPracovní oděv je samozřejmostí Celofiremní akce i výletyMožnost zapůjčení auta a jízdního kolaBudete pracovat v suchém a čistém prostředí.

Atraktivní zaměstnanecké ceny na veškeré prodávané zboží.Každý má u nás možnost profesně růst, ty nejšikovnější se mohou stát i vedoucími pobočky.

Ctíme pravidlo "Víc hlav víc ví", každý dobrý nápad rádi odměníme

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost