marketingová referentka/referent
JOYCE ČR, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Chceš pracovat v dobrém kolektivu stabilní české firmy, která již 25 let pomáhá lidem a firmám najít řešení, která jim díky moderním technologiím usnadní život?

Pojď pracovat do týmu profesionálů, do kterého hledáme kreativní, komunikativní kolegyňku / kolegu. Tato práce je užitečná a smysluplná a nabízí Ti možnost vlastního rozvoje.

Zaměřením JOYCE ČR, s.r.o. jsou komunikační technologie a alternativní zdroje energií. Joyce již tradičně staví na silném technickém zázemí, umožňujícím navrhovat a implementovat celková řešení tak, aby dlouhodobě vyhovovala specifickým potřebám jednotlivých zákazníků.

Co Tě čeká : Slibujeme, že se nebudeš nudit. o Budeš tvořit mktg. materiály, pracovat na úpravách webu, připravovat grafické návrhy, články, videa, spravovat sociální sítě o Tvou náplní práce bude hledání vhodných příležitostí k propagaci, včetně zajištění a přípravy inzerce o Také budeš prohlížet weby konkurence, abychom byli připraveni na dotazy, v čem že to jsme vlastně lepší o A abychom věděli, jak se nám to všechno daří, tak budeš vyhodnocovat zakázky v systému Helios Orange Jak si Tě představujeme?

o Šikovnou kolegyňku / kolegu, která / ý má chuť se dále učit a rozvíjet o Zkušenosti s grafickými programy o Dobrou uživatelskou znalost programů MS Office o Zkušenosti s prací v informačním systému Helios je výhodou o Praxi na obdobné pozici min.

2 roky o Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (úroveň B1) o Řidičský průkaz skup. B je výhodouTěšíme se na : o Pozitivně naladěného člověka - tato práce je práce s lidmi, o lidech a pro lidi o Organizačně zdatného, pečlivého, komunikativního kolegu či kolegyni o Člověka, za kterým jsou vidět výsledky práce V práci se potkáš s fajn lidmi, jako jsi Ty a můžeme si dát společné ranní kafíčko.

Dále získáš spoustu dalších benefitů, jako jsou : o home office o pružná pracovní doba o teambuilding o občerstvení na pracovišti o dovolená navíc o sick days o finanční bonusy o příspěvek na vzdělávání, sportovní aktivity, pojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost