ABSOLVENTI VŠ - KONTROLNÍ KONZULTANT (až 36.000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Hledáš svoji první práci po vysoké škole? Angličtina ti rozhodně nedělá problém a chceš mít možnost kariérně růst? Čísla, excel a schopnost práce v týmu je ti blízká?

Tak to hledám právě tebe!Mezinárodní dynamická společnost hledá parťáka do týmu na pozici : KONTROLNÍ KONZULTANT (až 36.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • hodnocení finančních, provozních a IT procesů firem
  • revize interních procesů a kontrol
  • řízení rizik
  • podpora klientů při auditech
  • tvorba analýz a řešení kritických obchodních problémů
  • spolupráce v týmu
  • CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • znalost MS Excel
  • flexibilitu a schopnost práce v dynamickém prostředí
  • CO NABÍZÍME?

  • práce v mezinárodní společnosti
  • kariérní růst
  • možnost práce z domu
  • moderní kanceláře v centru města
  • vzdělávací programy
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook a telefon s neomezenými daty
  • místo výkonu práce : Brno nebo Praha
  • nástup možný ihned
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.