Strojní zámečníci / Brusiči
Velteko s.r.o.
Vlašim, Czech Republic
před 9 hodinami
source : Hitprace

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - BRUSIČKvalitní výrobek je naší prioritouPojďte pracovat do přátelského týmu zkušených strojařů, kteří vytváří high-tech balicí stroje pro zákazníky na celém světě.

Co budete dělat : - řezat, vrtat, pilovat, ohýbat či jinak připravovat díly dle strojní dokumentace do svařovacích a montážních sestav- brousit, čistit dílce a svařovací sestavyCo splňuje ideální uchazeč : - umí číst strojírenské výkresy- je zručný zámečník- je trpělivý a má chuť učit se novým věcem- je zodpovědný, samostatný a schopný týmové práceČím Vás odměníme : - 7,5 h pracovní dobou s možností využití napracovaných hodin dle dohody- dlouhodobou spoluprací- motivačním mzdovým systémem- řadou zaměstnaneckých benefitů (volné dny, pracovní oděv, penzijní připojištění.

 • kávou zdarma nebo dotovaným závodním stravováním - to je u nás samozřejmostí pro všechnySvůj životopis zasílejte na kariera velteko.
 • cz nebo zavolejte na 724 081 252 a dohodněte si termín osobního pohovoru.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost