referent/referentka samostatného oddělení Analytického
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Praha-Nové Město, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

kontakt : Agyagosová Martina Bc., tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář prvotní kontakt emailem, místo výkonu : Rašínovo nábřeží č.

p. 390 / 42. vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programupraxe na analytické poziciznalost zákona č. 219 / 2000 Sb.

výhodouvyšší než uživatelská znalost práce s PC nutností (MS Office - především Excel)znalost anglického jazyka výhodouschopnost analytického i koncepčního myšlenírychlé, věcné a konstruktivní jednánísamostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivoststátní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostorutrestní bezúhonnostsplnění podmínek ustanovení 17 odst.

2 a odst. 3 zákona č. 201 / 2002 Sb.charakteristika pracovního místa : analýza dat o majetku státuanalýza a zpracování komplexních výstupů z informačních systémůpodílení se na přípravě, realizace a testování modifikací aplikací a informačních systémůPlatové zařazení podle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb.Předpokládaný nástup : dle dohody, PP na 1 rok s možností prodloužení na neurčito.Místo výkonu práce : PrahaPracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem, včetně možného termínu nástupu, zasílejte do 9. prosince 2019 na adresu elektronické pošty : použijte odpovědní formulářpředmět e-mailu : VŘ referent SANpřípadně na adresu : Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkovýchodbor PersonálníRašínovo nábřeží 390 / použijte odpovědní formulář Praha 2 V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímaní přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Upozornění : Úřad si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů nebo prodloužit termín výběrového řízení.Indispoziční volno, pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, stravenky, rekreační zařízení, osobní ohodnocení

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost