Vývojáři softwaru
CN Group CZ s.r.o.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

použijte odpovědní formulář prvotní kontakt emailem. Místo výkonu : Praha. We are looking for a new colleague to join our growing community of web developers, who will help us with building the CN Group web community and who will participate in our international projects.

 • We are building various types of applications ranging from portal solutions, with heavy content; to high traffic apps being used by thousands of new users every day;
 • to very specialized internal applications being used in hospitals, ships, financial institutions or warehouses.What your tasks will be : "Analysis, design, development and implementation of new applications for our internationals clients"Regular communication with the client regarding any project issues"Close cooperation with project managers and line managers on the project"Sharing experience and mentoring junior colleagues What we need from you : "Experience with development of web applications - we are not looking for a rookie : -)"Excellent knowledge of JavaScript, HTML / CSS, SASS, Twitter Bootstrap, Flexbox or Material Design"Experience with Angular 4 + NodeJS"Also, experience with Relay, Elm, GraphQl, NodeJS or ReactJS would be more than welcome : -)"Capability and willingness to work with agile methods - this is our favourite style"Advanced English - there will be daily communication with our international clients"Analytical thinking"Ability and willingness to learn new things and improve your skills"Readiness to travelCo bude tvojí náplní práce?

  Návrh a vývoj systémů v nejnovějších technologiích na velmi zajímavých mezinárodních projektech"Přímá komunikace s klientem v rámci agilního vývoje"Učit se : ) A pokud budeš chtít, rádi ti umožníme učit a mentorovat junior kolegy v týmu"Možnost ovlivnit směrování firemních trendů v rámci webového vývoje Co od tebe očekáváme?

  Zkušenosti s vývojem v Angular 4 + NodeJS"Znalost HTML / CSS, LESS či SASS, Twitter Bootstrap, Flexbox či Material Design"Cokoliv navíc je vítáno : ) Tzn.

  jestli máš zkušenosti např. S Relay, Elmem, GraphQl neboNodeJS či ReactJS, tak to se u nás rozhodně neztratí : )"Komunikativní znalost angličtiny - zákazníky máme primárně v zahraničí a protože agilní vývoj je hodně o komunikaci, bez ní se u nás neobjedeš"Ochotu občas za našimi zákazníky vycestovat"Nadšení do nových technologií a ochotu zapojit se do naší komunity : )Zaměstnanecké výhody : Stravenky, příspěvek na penzijní / životní připojištění, týden dovolené navíc po jednom odpracovaném roce, flexibilní pracovní doba, možnost částečné práce z domu

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost