Skladník/ce v DHL, Praha-východ
DHL International GmbH
Jirny
před 4 dny

CHCETE SPOLU S NÁMI POMÁHAT PLNIT DĚTEM JEJICH PŘÁNÍ?

Pak hledáme právě vás!

Co budete dělat?

  • štítkovat, polepovat a balit krabice
  • nakládat a vykládat zboží
  • Co požadujeme?

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zodpovědnost a úsměv na tváři
  • Co za to nabízíme?

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
  • prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 70,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • kantýnu, kde si můžete dát kvalitní a chutné jídlo
  • 25 dní dovolené
  • svozový autobus do / z práce
  • možnost kariérního růstu
  • a spoustu dalších benefitů