Programátoři elektroniky ve strojírenství
Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o.
Mariánské Lázně, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Nerudova 312 / 7, 353 01 Mariánské Lázně, Revoluční 56a, Plzeň, Zahradní 362, 344 01 Domažlice. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba : Po-Pá 7 : 00-15 : 30 h (dále dle potřeb zaměstnavatele).

Zavedená firma s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje své kanceláře v Mariánských Lázních, v Domažlicích a v Plzni a Vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici "programátoři elektroniky ve strojírenství".

Požadujeme : znalosti v oblasti automatizační techniky, programování PLC automatů (přednostně v Siemens STEP7), znalost NJ vítána.

Nabízíme : odpovídající finanční ohodnocení, sociální výhody, po zapracování prémie do 30 % základu (případně zvýšení platu podle schopností pracovníků), stravenky.

Kontakt pro zájemce : telefonicky anebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost