Asistent/ka s čínštinou
CITIC Europe Holdings a.s..
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Nekázanka č.p. 858 / 5, Nové Město, 110 00 Praha 1KONTAKT : Maternová Dita Ing., e-mail : dita.maternova citiceurope.

comNáplň práce : " organizační a administrativní podpora zahraničních obchodních partnerů a delegací, zejména z Číny : o příprava programu schůzek a plánů cesto rezervace ubytování, letenek apod.

doprovod obchodních partnerů na jednání" občasné překlady a tlumočení z a do čínského jazyka " zabezpečení vízové agendy ve spolupráci s externím dodavatelem.

Profil vhodného kandidáta : " plynulá znalost češtiny nebo slovenštiny a čínštiny" znalost angličtiny výhodou" znalost MS Office" proaktivní a pozitivní přístup" ochota práce pod tlakem a časová flexibilita" odpovídající zkušenosti a vystupování" organizační schopnosti" diskrétnost.

Preferujeme kandidáty s volným přístupem na trh práce nebo se zaměstnaneckou nebo modrou kartou.Pohovory po předchozím zaslání CV v čínském a českém jazyce na email : dita.maternova citiceurope.com.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost